środa, 12 czerwca, 2024
Strona domowa > Aktualności > Jak rozpocząć pracę w renomowanej firmie farmaceutycznej?

Jak rozpocząć pracę w renomowanej firmie farmaceutycznej?

faramceuta

Praca w renomowanej i nowoczesnej firmie farmaceutycznej daje nie tylko dużo satysfakcji, ale i możliwość ciągłego rozwoju. Pytanie, jak osoba mająca odpowiednie kwalifikacje może się o nią ubiegać? Wszystkim zainteresowanym podpowiadamy, jak rozpocząć pracę w farmacji.

Złożenie dokumentów, rozmowa telefoniczna, spotkanie w siedzibie firmy – jak wygląda proces rekrutacji w firmie Biofarm?

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w farmacji, muszą najpierw złożyć odpowiednie dokumenty. Warto zadbać o to, aby skompletować nie tylko wszystko, czego wymaga firma. Ważne jest również to, aby CV czy inne dokumenty wyróżniały się na tle tych złożonych przez innych kandydatów.

Co powinno zawierać dobre CV, które zwróci uwagę rekrutera? Podstawą jest umieszczenie w nim danych kontaktowych, informacji dotyczących wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, a także znajomości języków obcych czy uprawnień zawodowych (warto zaznaczyć fakt posiadania konkretnego certyfikatu językowego czy dokumentu potwierdzającego ukończenie danego kursu). Nie mniej istotne jest to, w jaki sposób zostaną przedstawione informacje zawarte w CV. Jeśli będą nieczytelne, chaotyczne itp. istnieje ryzyko, że rekruter od razu zrezygnuje z ich czytania.

Jeśli CV będzie zgodne z wymaganiami osoba zajmująca się rekrutacją w firmie Biofarm zadzwoni w ciągu dwóch tygodni do kandydata. Kolejnym krokiem jest spotkanie w siedzibie firmy. Na pierwszym z nich osoba ubiegająca się o pracę w farmacji proszona jest o przedstawienie swojej osoby i udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Z kolei podczas drugiego spotkania (które odbywa się, gdy pierwsze zostanie zakończone pomyślnie) kandydat dostaje zadanie do wykonania.

Po upływie mniej więcej dwóch tygodni od zakończenia ostatniego etapu rekrutacji bezpośredni przełożony kontaktuje się z kandydatem. Podczas rozmowy omawiane są warunki współpracy.

Praca w farmacji, która daje poczucie satysfakcji i możliwość ciągłego rozwoju

Praca w farmacji jest dla osób ambitnych, które wciąż chcą się rozwijać. Firma Biofarm chce im w tym pomóc poprzez możliwość udziału w inspirujących szkoleniach czy warsztatach.

Nie mniej ważna dla firmy jest atmosfera w pracy – przyjazna, sprzyjająca powstawaniu kreatywnych rozwiązań i motywująca do rozwoju. Osoby, które podjęły pracę w farmacji i współpracują z firmą Biofarm mają możliwość stworzenia zgranego zespołu nie tylko, dzięki przyjaznej atmosferze na co dzień. Biofarm zapewnia pracownikom szereg atrakcyjnych benefitów. W tym imprezy integracyjne, wspólne zajęcia sportowe czy Mikołajki oraz Dzień Dziecka dla dzieci pracowników.

Dodaj komentarz