piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona domowa > Aktualności > Uroda i dieta > Dieta Kalibra – sposób na zdrowie!

Dieta Kalibra – sposób na zdrowie!

Długo zastanawiałam się nad tym, czy podzielić się swoją historią z innymi. W końcu się odważyłam, więc będzie mi bardzo miło, jeśli dotrwacie do końca i powiecie, co konkretnie sądzicie o tym, czego doświadczyłam. Jestem przekonana, że nie tylko ja, mam właśnie takie doświadczenia.

Zaczynając od początku – w listopadzie 2016 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, postanowiłam zrobić coś dla siebie. Tak po prostu, dla osoby, którą codziennie widziałam w lustrze i do tej pory, dla której niczego wartościowego nie uczyniłam. Od dawna już, zauważyłam, że każda moja czynność, jest wykonywana z dedykacją dla kogoś innego.

Marzyłam o sprawnej utracie kilogramów i natrafiłam wtedy na jedną z tych diet, z którymi w ogóle nie powinniśmy mieć styczności. Nie muszę chyba kończyć tej nieciekawej historii – lada dzień porzuciłam te zobowiązania. Być może to lepiej, poznałam tyle osób, które miały później problemy ze zdrowiem i w zasadzie cieszę się, że brak “silnej woli” nie pozwolił mi na kontynuowanie tego eksperymentu.

W styczniu 2017 roku, miałam postanowienie, które zamierzałam zrealizować. Marzyłam o utracie 10 kg do czerwca, kiedy to wraz z mężem, zaplanowaliśmy nasz wyczekiwany urlop. Natrafiłam na https://dietakalibra.pl i jestem przekonana, że gdybym wtedy, nie otrzymałam od nich pomocnej dłoni, cały trud poszedłby na marne.

Zacznę od samego początku. Jako że, do tej pory, jadłam na mieście, przygotowanie posiłków stanowiło dla mnie ogromne wyzwanie. Na szczęście, na stronie znalazłam gotowe, zbilansowane i co najważniejsze pełnowartościowe posiłki fit https://dietakalibra.pl/produkty/ Jak się potem okazało, cenowo wyszło mi to na tamten moment znacznie lepiej, a przy tym zaoszczędziłam naprawdę mnóstwo czasu.

Mijały miesiące, a ja miałam w pasie coraz mniej. Dlaczego się nie poddałam? Powinnam w tym miejscu, podziękować swojemu mężowi i osobom, które cały czas czuwały nad moim planem dietetycznym. Nigdy wcześniej nie czułam się tak doceniona, radosna, pełna życia i po prostu szczęśliwa.

Pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, przyniosły efekty w pożądanym tempie. Do czerwca, mogłam cieszyć się z utraconych aż 13 kilogramów. Chyba nie muszę mówić, jak wspaniałe miałam wakacje. Z pewnością program gwarantowany przez Dietę Kalibra, to jedna z lepszym metod na trwałe pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Mam bardzo dużo energii, a moja kondycja, poprawiła się w błyskawicznym tempie. Dla mnie to ogromny plus, który tylko zmotywował mnie do dalszej pracy nad sobą.

Jeśli podobnie jak ja, masz postanowienia, ale do tej pory nie udało Ci się ich nawet rozpocząć, w dodatku nie wiesz jak zacząć, to mam coś dla Ciebie. Specjaliści, przygotowali wskazówki, w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę https://dietakalibra.pl/dieta-sdm/#jak-zaczac-diete-kalibra Myślę, że dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z nimi i odnalezienie własnego sposobu na utratę zbędnych kilogramów. Trzeba tylko wierzyć, że to, co robimy ma sens i nigdy się nie poddawać. Jeśli czegoś chcesz, może to osiągnąć. Jestem tego najlepszym przykładem.

Dodaj komentarz