środa, 26 stycznia, 2022
leczenie kanalowe

3 proste kroki, aby uniknąć leczenia kanałowego

Leczenie kanałowe zębów zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów. Bardzo często jest kosztowne, nieprzyjemne, długotrwałe i uciążliwe. Choć w rękach doświadczonego stomatologa taki zabieg może być przeprowadzony szybko, w znaczący sposób osłabia naturalny ząb. Stąd lepiej stosować rozwiązania, dzięki którym leczenia kanałowego po prostu unikniemy. (więcej…)

czytaj dalej...

Problem z sennością i nadpobudliwością

Zmagasz się z problemem nadmiernej senności w ciągu dnia? A może w ostatnich miesiącach stałaś się bardziej nadpobudliwa i rozdrażniona? Objawy te wskazywać mogą na zaburzenia funkcjonowania tarczycy - gruczołu odpowiedzialnego za produkowanie hormonów trójjodotyroniny (T3) oraz tyroksyny (T4). Zastanawiasz się, jakie inne symptomy mogą świadczyć o nieprawidłowej pracy tarczycy?

czytaj dalej...

AVIGON.pl – videoterapia on-line dla każdego

Temat psychoterapii od lat wzbudza wiele emocji. Jednocześnie, rozwijająca się w zawrotnym tempie neuro nauka pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele pytań i obalić wiele mitów związanych z jej zasadnością czy działaniem. Podobnie jak w innych dziedzinach dynamiczny rozwój branży psychoterapeutycznej możliwy stał się dzięki nowym technologiom. Nie dziwi więc fakt,

czytaj dalej...